طراحی و ساخت اپلیکیشن با یک تیم حرفه ای در کاشان

طراحی و ساخت اپلیکیشن با یک تیم حرفه ای در کاشان

1399/07/15
دسته بندی:

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و دنیای اینترنت مشاهده می‌کنیم که استفاده از اپلیکیشن ها در زندگی روزمره انسان ها جای خاصی پیدا کرده؛ چرا که آنان روزانه چندین بار برای رفع نیازهای مهم و اساسی زندگیشان بدون نیاز به حضور در جایی، از اپلیکیشن ها استفاده می‌کنند.

در واقع اپلیکیشن‌ها دسترسی‌ها را راحت تر و ارتباطات را بیشتر کرده است و همین مزایای اپلیکیشن سبب شده تا مردم علاقه بیشتری به استفاده از اپلیکیشن ها نشان دهند.
حال ممکن است این سوال برای همه ما پیش بیاید که طراحی و ساخت این اپلیکیشن ها چگونه است؟
ما در اینجا قصد داریم که به چگونگی طراحی و ساخت اپلیکیشن ها توسط تیم آیتیسا در کاشان بپردازیم.

مقاله مرتبط: طراحی سایت در کاشان

شاید شما در اولین نگاه به چگونگی طراحی و ساخت اپلیکیشن؛ داشتن سرمایه و هزینه کافی برای انجام چنین کاری را جزء مهمترین عوامل ساخت آن بدانید. اما باید به شما بگوییم که موارد مهم تری نیز برای ساخت یک اپلیکیشن وجود دارد که شما با در نظر گرفتن آن ها به صورت گام به گام می توانید قدمی فراتر در کسب و کارتان بردارید.

طراحی سایت در کاشان

بهتر است قبل از اقدام به ساخت یک اپلیکیشن موارد زیر را با خود مرور کنید؛

  • نیازمند بودن کسب و کار به اپلیکیشن

شما در اولین گام باید ببینید که آیا کسب و کار شما به اپلیکیشن نیاز دارد یا خیر؟
در واقع کسب و کارهای کوچک و تازه گمان می کنند که می توانند برای بهتر دیده شدنشان اقدام به تولید اپلیکیشن کنند. این در حالی است که تولید یک اپلیکیشن حرفه ای نیاز به یک زمان و شرایط مناسب دارد و از تولید آن به صورت عجولانه باید خودداری کرد چرا که ممکن است یک کسب و کار نوپا، در شروع کارش سرمایه اندکی داشته باشد که تولید اپلیکیشن برای او در اولویت نیست.

  • کاربرد صحیح اپلیکیشن

شما می توانید در ابتدا با توجه به همه جنبه های مثبت و کاربردی یک اپلیکیشن، لیستی از سوال ها و انتظاراتی که از اپلیکیشن مورد نظرتان دارید را تهیه کنید و آن ها را با طراحان و کارشناسان ما در میان بگذارید.
برای مثال؛
مخاطبان و کاربران اپلیکیشن شما چه قشری از جامعه هستند؟
کاربران اپلیکیشن شما چه نیاز هایی دارند؟
برای چه نوع کسب و کاری اقدام به تولید اپلیکیشن کرده‌اید؟
امنیت و صحت اطلاعات کاربران چگونه تعیین می شود؟
آیا در صورت به وجود آمدن مشکل برای کاربران در اپلیکیشن پشتیبانی وجود دارد؟
چه مقدار هزینه و بودجه برای انجام چنین کاری دارید؟
برای تولید اپلیکیشنتان چه مقدار زمانی را در نظر گرفته اید؟

  • خاص و خلاقانه بودن اپلیکیشن

بهتر است همانطور که گفتیم؛ در تولید و ساخت یک اپلیکیشن حرفه ای هرگز عجله نکنید و برای آن زمان مناسبی را اختصاص دهید چرا که تولید یک اپلیکیشن حرفه ای نیازمند ایده های خلاق و جذاب می باشد.
متفاوت بودن یک اپلیکیشن با اپلیکیشن دیگر، روان و سریع بودن یک اپلیکیشن، جذابیت ظاهری اپلیکیشن، ارسال یک پیام در همه قسمت های اپلیکیشن جهت راهنمایی کاربر از جمله مواردی هستند که باعث جذب کاربران بیشتر و افزایش درخواست ها می شود.

  • ابزار کار لازم جهت تولید اپلیکیشن

این مرحله در‌واقع مهم ترین مرحله برای تولید یک اپلیکیشن می باشد، چرا که در نظر گرفتن یک تیم قدرتمند و حرفه ای در زمینه برنامه نویسی و تولید یک اپلیکیشن حرفه ای از موارد مهمی است که باید در انتخاب آن دقت نمود.
در واقع ابزارهای مورد نیاز جهت تولید یک اپلیکیشن همان دانش و تجربه ای است که مهندسین تیم آیتیسا در تمامی زمینه های بک اند، فرانت و تولید محتوا از آن برخوردار هستند.

پیشنهاد ما به شما برای ساخت یک اپلیکیشن حرفه ای، سپردن این پروژه به تیم حرفه ای و کاملا با تجربه آیتیسا است که در حال انجام پروژه های مختلفی در زمینه تولید اپلیکیشن و طراحی سایت در کاشان هستند.

در واقع تیم آیتیسا تشکیل شده از چند گروه برنامه‌نویس است که با استفاده از زبان های مختلف برنامه نویسی در این زمینه در حال فعالیت می باشد.

اپ هایی مانند؛ کارت ویزیت، استاک، روبین، آبرون و غیره از جمله اپ هایی هستند که طراحی و ساخت آن ها توسط تیم حرفه ای آیتیسا انجام شده است.

آیتیسا
آیتیسا

آیتیسا بیش از یک دهه است که در حوزه های مختلف برنامه نویسی تحت وب در حال فعالیت می باشد و نمونه کارهای بسیار متعددی انجام داده است.

آخرین مقالات

مقالات مرتبط

نظرات کاربران

کد امنیتی

تماس بگیرید

09130929477

شماره موبایل خود را وارد کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند